Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Uwielbiam <3
Słodki jest <3
Chcę tam być.... ;)
Piękne Morze śródziemne ;)
milka
kotek :)
/....
....<3
Mmmmm <3
Piękne paznokcie :)
Istnieją dwa sposoby uciecz...
o.o
...
...
Kotek ♥
gabrysia20

gabrysia20 od mona2000

Dodane 24.11 o 15:49
Przypięte z Słodki jest <3
Obserwuj
Słodki jest <3

Słodki jest <3

Zgłoś naruszenie

andruszka

ta mina mnje rozwaliła! słodziak! <3

 |  1.12 o 0:06  

BeataAna

Całuśny i już wylądował na moim pulpicie :D

 |  24.11 o 16:03  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: