Słodziak :*
Polubili:
kasia_21_
nataszka27
KlaudiaS
Akanksha
blauriss
Dream23
martyna_dance
Me_Gusta_Pati
misiabelaa
Użytkownicy także przypinają:






kalinix
ochh, uwielbiam buldozerki <3
c0tynat0
tak sa drogie :) :) kundelki czy rasowe tak samo kochają i my kochamy :)
blauriss
:( też chciałam... ale tak drogę są... ale nie wolno.mi narzekać mam piękna psinke i trZeba się cieszyć :)
kasiuniabe
kochana!!!!!!
c0tynat0
tak :) ona
kasiuniabe
to ten sam?