Więcej zszywek z tablicy

jedzenie

mmmmm @!
ulubione śniadanie !
:))))
smacznie :P
mmm
heh ;)
mmm
mmm
uwielbiam
mmm
;))
Will you be my girlfrend or...
wymarzone śniadanko do łóżk...
tapas
aaaa !!<3
;pp
.....
ostrygi
tosty..
amm
<33
....
.....
uwielbiam...
.....
pizzerinki
l0ve

l0ve

Dodane 18.06 o 19:40
Obserwuj

smacznie :P

Zgłoś naruszenie

paulinaaa152

*.* zapraszam: czar-pomaranczy.blogspot.com

 |  20.07 o 13:50  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: