Więcej zszywek z tablicy

Myśli

...
...
xD :P
...
...
...Wy też tak macie?
:)
Ja mam paźdiernik
a wy?
...
heh...
To prawda :D
hold on, pain ends :)
...
Smuteczeggg;(
...:P
...
...
...
alexii2001

alexii2001

Dodane 7.11 o 15:54
Obserwuj
Smuteczeggg;(

Smuteczeggg;(

Zgłoś naruszenie

poziomeczka

och... :( bardzo czesto czuje to samo... 3maj sie kochana!!

 |  7.11 o 18:11  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: