Smutne, ale prawdziwe.
; (
Polubili:
xolejnikx
Felicja09
Ekri16
Kiku_006969
MaGaDa
madzix12
tybuszko_xd_14
Cookie_Queen
KasiaGalaxy
Chita69
oraz 42 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


magdaleName
Ja tez nie mam przyjaciół. Chłopak niestety też nigdy nim nie był... I juz tak zostanie. Przywykłam. Sa ludzie którzy potrafią żyć w samotności.
kamilek69
dlatego ja nie mam przyjaciół. Mam za to faceta, który od 10 lat jest moim przyjacielem.