Smutne, ale prawdziwe.
; (
Polubili:
navyxx
general
patkawpadka
werewolf98
igowelove3
Kiku_006969
25042002
princess1234
PokUsa_33
Koru
oraz 42 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


magdaleName
Ja tez nie mam przyjaciół. Chłopak niestety też nigdy nim nie był... I juz tak zostanie. Przywykłam. Sa ludzie którzy potrafią żyć w samotności.
kamilek69
dlatego ja nie mam przyjaciół. Mam za to faceta, który od 10 lat jest moim przyjacielem.