Smutne, ale prawdziwe.
; (
Polubili:
navyxx
chocolategirl
Domixd
madzix12
malinka_001
misiek10
xolejnikx
Cookie_Queen
Dzulusia
emily06
oraz 42 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


magdaleName
Ja tez nie mam przyjaciół. Chłopak niestety też nigdy nim nie był... I juz tak zostanie. Przywykłam. Sa ludzie którzy potrafią żyć w samotności.
kamilek69
dlatego ja nie mam przyjaciół. Mam za to faceta, który od 10 lat jest moim przyjacielem.