Więcej zszywek z tablicy
jak dla mnie z ostro. Jeśli talia jest równa z pachami to już nie wygląda fajnie.....
oj nie me gusta :)
nogi cuuuudne ^^
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
2
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
moonalisa
jak dla mnie z ostro. Jeśli talia jest równa z pachami to już nie wygląda fajnie.....
marqiz1
oj nie me gusta :)
lena30296
nogi cuuuudne ^^