sposób na nudę ;)
Polubili:
julka1605
Lifestyleandsmile
adriana1997
dudus
pyzanna
HakunaMatatta
Roffee
victoria_anna
mi_ska
nutella_smajl
oraz 392 innych użytkowników
konto-usunięte
ja rysuje w bloku technicznym ale myśle ze to nie ma znaczenia i używam zwykłych cienkopisów
Klaudia_14
czy do tego są jakieś specjalne notesy czy zwykłe? może wiecie gdzie kupić? a mazaki, cienkopisy czy inne potrzebne rzeczy?
olki2003
to jest boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chciała bym taki ale nie mam takiej zdolności artystycznej
Katge
Śliczne chciałabym tak umiec
moniaXDDD
fajne :D
Celulozowniczy
nie ,prawda zawsze dłubiesz w nosie
Lija69
To jest to co zawsze robię na lekcji <3
jaszczurka
tu nie potrzeba talentu, trzeba mięć wyobraźnię , cierpliwość i czas
olki2003
łał
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
























Zaloguj się, aby dodać komentarz.