sternum piercing
Polubili:
szczypior1231
WiktoriaC1
gucio123228
KochamCi12
loczek512
Pamelaa
Tuuuskawka
niewinnakarolcia
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
27
12
2




























muminova
Też miałam, 3 miesiące i zaczęła się migracja. Zostały dwie małe blizny po dziurkach ale polecam, nawet na 3 miesiące warto :)
Karoolina92
miałam ♡ polecam i nie polecam ha ha :D