sternum piercing
Polubili:
gucio123228
WiktoriaC1
Tuuuskawka
niewinnakarolcia
loczek512
KochamCi12
Pamelaa
szczypior1231
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
2
6
0




























muminova
Też miałam, 3 miesiące i zaczęła się migracja. Zostały dwie małe blizny po dziurkach ale polecam, nawet na 3 miesiące warto :)
Karoolina92
miałam ♡ polecam i nie polecam ha ha :D