why_not

why_not od ania26m

Dodane 30.07 o 21:15
Obserwuj
Stosował może ktoś ?

Stosował może ktoś ?

Zgłoś naruszenie

asiulka8887

ja chyba 2 razy używałam ;) kolor po 2 razach jest delikatne ciemniejszy. ciekawe jak wygląda po 10 ;)

 |  30.07 o 18:51  

ancur

Nie stosowałam ale kosmetyki tej marki cieszą się dobrą opinią

 |  30.07 o 18:10  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: