strzał w 10!
!!!!
Polubili:
niesia326
Hellas26
daria15xd
Justynasob123
sylwuchna92
milibarcamili
Tori66
Aneq
Gryzelda4
kiman
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inousis
Dlatego wierzy się w Boga, nie w księży...
tiare
ninaturalną czyli za sprawą ludzkiego działania a nie zdarzenia losu
milibarcamili
Kiedy ja miałam to na swojej tablicy została ona usunięta. .. sprzeciwu pokazać nie można :) kochana ja już napisałam wszystko co chciałam na temat jakiejkolwiek wiary:):):)