strzał w 10!
!!!!
Polubili:
szczwana123
Wiktorka_
Tori66
Agalunako
wioolqa
niesia326
kiman
sylwuchna92
zjedlimibrata
Gryzelda4
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inousis
Dlatego wierzy się w Boga, nie w księży...
tiare
ninaturalną czyli za sprawą ludzkiego działania a nie zdarzenia losu
milibarcamili
Kiedy ja miałam to na swojej tablicy została ona usunięta. .. sprzeciwu pokazać nie można :) kochana ja już napisałam wszystko co chciałam na temat jakiejkolwiek wiary:):):)