strzał w 10!
!!!!
Polubili:
milibarcamili
niesia326
Dominika2004929
olivkka99
Aneq
Anel__88
Hellas26
puczapucza
monique18
Gryzelda4
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inousis
Dlatego wierzy się w Boga, nie w księży...
tiare
ninaturalną czyli za sprawą ludzkiego działania a nie zdarzenia losu
milibarcamili
Kiedy ja miałam to na swojej tablicy została ona usunięta. .. sprzeciwu pokazać nie można :) kochana ja już napisałam wszystko co chciałam na temat jakiejkolwiek wiary:):):)