strzał w 10!
!!!!
Polubili:
Gryzelda4
puczapucza
niesia326
Lola_94
Justynasob123
eenka
keira25
Dominika2004929
zjedlimibrata
Ruby12
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inousis
Dlatego wierzy się w Boga, nie w księży...
tiare
ninaturalną czyli za sprawą ludzkiego działania a nie zdarzenia losu
milibarcamili
Kiedy ja miałam to na swojej tablicy została ona usunięta. .. sprzeciwu pokazać nie można :) kochana ja już napisałam wszystko co chciałam na temat jakiejkolwiek wiary:):):)