Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Najlepszy podkład jaki miał...
^^!
Świetny zapach :)
Na lato byłby idealny ^^
Wazelinka do ust arbuzowa ^...
Świetne buty!^^
Nika060

Nika060

Dodane 20.05 o 14:42
Obserwuj
Świetne buty!^^

Świetne buty!

^^

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

nataliaz1

jaki to model? ;)

 |  27.05 o 16:25   Pokaż odpowiedzi

Nika060

SomeoneLikeYou, ja kupiłam w 50 Style :) W necie większy wybór :)

 |  25.05 o 14:55   Pokaż odpowiedzi

SomeoneLikeYou

chyba w piątek je kupię :3 ale raczej czarne, bo w moim rozmiarze to innych raczej nie znajdę :/

 |  20.05 o 14:57   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: