Świetne koce ;)
Polubili:
Teodore
bambolcia109
patulka99
bellezada_lavida
Incompatible
wataszka
kinio
lasia
SZOTONXD
tara17
oraz 135 innych użytkowników
Nerezza
Mam taki :D
sowa72
Fajne
princessofNewYork
wow <3 świetne
callthesun
Gdzie można takie kupić? *-*
awys99
niby cos u nas w Polsce jest, ale jak się czegoś szuka to mozna to znaleźć tylko na zagranicznych stronach.... ehhh szkoda
Kira91
przydałyby mi się na marznące stopy XD
awys99
gdzież można takie cudo zakupić?
Użytkownicy także przypinają:







![Klasa :]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/1/0680/thb_3868.jpg)




















Zaloguj się, aby dodać komentarz.