Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

<33
NAJLEPSZE *.*
ŚWIETNE *.*
CO SĄDZICIE O TYCH SPODENKA...
I JAK WAM SIĘ PODOBA? JAK D...
*__*
cudo<3
Stylóweczka *.*
<33
air maxy <3333333
jaka śliczna *.*
*_*
nosiłabym *_*
ładna ;)
marynarka *_*
omomomom *_*
*_*
spódniczka *.*
*______*
prześliczna sukienka <33...
świetne <33
świetna spódnica *.*
wiosennie ;)
*.*
piękna sukienka :*
świetna stylówa *.*
oleczkaa

oleczkaa

Dodane 7.04 o 12:23
Obserwuj

świetne <33

Zgłoś naruszenie

oleczkaa

każdy ma swoje zdanie ;)

 |  7.04 o 13:13  

Burdine

jak dla mnie okropne ;p

 |  7.04 o 12:27  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: