świetne schody!
Polubili:
megi_25
joasia938
blondii96
_Mathilda_
Karolita92
mejk2
anicala
Kicia_2
sloneczko996
misia_01
oraz 2 innych użytkowników
Misiaaaczq
powodzenia gdy chcesz schodzic po nich po pijaku, o wejsciu nie wspominajac XD
Dajana222
NIE BEZPIECZNE
Kala88
nie podoba no się...
ppojara1
bez sensu
Shina02
Może i fajnie to wygląda... ale wejdź po tym, a zejście to już niemal wyzwanie.
Karolita92
blondii99 nie mowię, ze łatwo ale bez przesady;)
Karolita92
@fioletowyjez dlaczego zabić?
Madziuulkaa
i po pijaku juz nie wrocisz do domu ;)
fioletowyjez
świetne chyba żeby się zabić...
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.