świetny kolor!
Polubili:
kimka88
blondyna0405
emileczkaa
sweetsavage
pusiekokrusiek
imaimagine
agula94
ikarczewska
Szdi
ewa21
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























strzygulka
Boski <3 Nie każdemu pasuje :/
copcop
no ładny. ładny ale do niego trzeba mieć serio idealnie białe ząbki