świetny kolor!
Polubili:
emileczkaa
_Caroline_
Szdi
Paulaa97_16
gosiaczek34
krolewna2004
DonDes
imaimagine
korni99km
AMELIA_KURP
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























strzygulka
Boski <3 Nie każdemu pasuje :/
copcop
no ładny. ładny ale do niego trzeba mieć serio idealnie białe ząbki