świetny kolor!
Polubili:
acer
korni99km
Paulinxd06
ikarczewska
patrycjac11
beautifulday
olcia2003
klaudiaaa09
madzialenkaaa
Temi0333
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























strzygulka
Boski <3 Nie każdemu pasuje :/
copcop
no ładny. ładny ale do niego trzeba mieć serio idealnie białe ząbki