świetny kolor!
Polubili:
Ewelasypel11
emileczkaa
Paulinxd06
Temi0333
korni99km
olcia2003
ikarczewska
beautifulday
missyou98
agula94
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























strzygulka
Boski <3 Nie każdemu pasuje :/
copcop
no ładny. ładny ale do niego trzeba mieć serio idealnie białe ząbki