świetny kolor!
Polubili:
Paulinxd06
Angela2632
patrycjac11
gosiaczek34
imaimagine
AMELIA_KURP
emileczkaa
sweetsavage
b3jbiczq
kikaa1997
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























strzygulka
Boski <3 Nie każdemu pasuje :/
copcop
no ładny. ładny ale do niego trzeba mieć serio idealnie białe ząbki