świetny kolor!
Polubili:
olcia2003
krolewna2004
pusiekokrusiek
kasiulek95
AMELIA_KURP
beautifulday
Paulinxd06
_Caroline_
emileczkaa
Angela2632
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























strzygulka
Boski <3 Nie każdemu pasuje :/
copcop
no ładny. ładny ale do niego trzeba mieć serio idealnie białe ząbki