świetny kolor!
Polubili:
krolewna2004
kikaa1997
ewa21
kachap915
olcia2003
_Caroline_
AMELIA_KURP
madzialenkaaa
kasiulek95
Szdi
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























strzygulka
Boski <3 Nie każdemu pasuje :/
copcop
no ładny. ładny ale do niego trzeba mieć serio idealnie białe ząbki