Szalik <3
Polubili:
kkachaaa
LiLoLovEd
lenaczakk
czekoooooladowa
Tusiakk_06
Missile
ewuuuuu
plati2710
eexcellencee
Domiii13
oraz 42 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madzia1991
ja też widziałam w reserved tylko że kosztują 8 dych:/
piekna860
widzialam bardzo podobny w reserved...
juli0510
h&m
cassie28
Wiecie może gdzie mogę znaleźć taki szalik?:)