Tak powinno być :)
Polubili:
anulka363
rauralala
Paullaaa19
88mb88
abledowska41
taka00ja
kamafa
mani504
lola93
Ewello
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)