Tak powinno być :)
Polubili:
mimi000
kamafa
PatusiaXD001
MaGaDa
taka00ja
Kasia6097
mani504
rauralala
anulka363
jUstyna383
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)