Tak powinno być :)
Polubili:
mani504
anulka363
jUstyna383
julia116
kaslip18
Kasia6097
Sortebaer
PatusiaXD001
Paullaaa19
iwa101
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)