Tak powinno być :)
Polubili:
Cookie_Queen
julia116
jUstyna383
Kasia6097
mani504
taka00ja
kamafa
_Ava_
lola93
Sortebaer
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)