Tak powinno być :)
Polubili:
mimi000
romuska20
Kasia6097
lola93
PatusiaXD001
Cookie_Queen
innadziwna
kaslip18
Paullaaa19
Sortebaer
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)