Tak powinno być :)
Polubili:
Ewello
evionka
lola93
88mb88
julia116
abledowska41
rauralala
Paullaaa19
innadziwna
kaslip18
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)