Tak powinno być :)
Polubili:
kaslip18
lola93
taka00ja
Ewello
jUstyna383
Blodween
Cookie_Queen
MaGaDa
julia116
_Ava_
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)