Więcej zszywek z tablicy

Cytaty

***
kto jest zaa
...
Obserwacja to podstawa :D:D
Bo ja nie jestem ,,WSZYSCY&...
Oh..
....
heheh :)
tak.
Kobieta i Bóg...
.<3.
...
heheh :D
///
....
hahah :D
:DD optymistycznie !
omlety biszkoptowe z frużel...
3... :D
dokładnie :3
Czekam na za***go księcia ;)
Tak powinno być :)
Kobieta...
***
***
Zgadzam się :)
MALUTKAOK

MALUTKAOK

Dodane 23.06 o 18:10
Obserwuj
Tak powinno być :)

Tak powinno być :)

Polubili: _Ava_ romuska20 kaslip18 abledowska41 anulka363 88mb88 MaGaDa mani504 kamafa Blodween oraz 16 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

Polss

Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)

1  |  28.06 o 12:20  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: