Tak powinno być :)
Polubili:
kaslip18
julia116
innadziwna
Sortebaer
MaGaDa
Paullaaa19
jUstyna383
Cookie_Queen
lola93
rauralala
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)