Tak powinno być :)
Polubili:
mani504
taka00ja
Ewello
jUstyna383
zuzik_guzik
kaslip18
kamafa
romuska20
Cookie_Queen
PatusiaXD001
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)