Tak powinno być :)
Polubili:
PatusiaXD001
innadziwna
zuzik_guzik
88mb88
mani504
julia116
jUstyna383
abledowska41
Cookie_Queen
evionka
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Polss
Ja tam często wychodzę do sklepu jak np. biedronka bez mejkapu, tylko dres, adasie i tyle. I tak nikt nie zwraca na to uwagi, a nawet jeśli zwróci: TO CO Z TEGO? :)