tak tęskno c;
Polubili:
malinowa_ksiezniczka
Zuzolka12355
wispat
Zgredeg
HejCzescWitam1
sylwunia36
patkuu
fioletowa87
ami_szka30
klaaudiaa1206
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













tasieq89
sny o lataniu...
natalka480
A komu tego nie brakuje
werra0
kiedys naprawdę myślałam że to teleportacja:'( Chciałabym wrócić do tamtych czasów.
natalka480
też tak miałam zasypiać na kanapie i budzić się w łóżku teleportacja