tak tęskno c;
Polubili:
Czekoladowahehe
karola_147
HejCzescWitam1
Ewelasypel11
Victoreq213
bezpanski_szept
patkuu
Milkaaa12
tofana
claudia_127
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













tasieq89
sny o lataniu...
natalka480
A komu tego nie brakuje
werra0
kiedys naprawdę myślałam że to teleportacja:'( Chciałabym wrócić do tamtych czasów.
natalka480
też tak miałam zasypiać na kanapie i budzić się w łóżku teleportacja