tak tęskno c;
Polubili:
karola_147
patkuu
bezpanski_szept
ami_szka30
Myszkaaaaa
Mudblood_99
wispat
forever_young
foumonstre
HejCzescWitam1
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













tasieq89
sny o lataniu...
natalka480
A komu tego nie brakuje
werra0
kiedys naprawdę myślałam że to teleportacja:'( Chciałabym wrócić do tamtych czasów.
natalka480
też tak miałam zasypiać na kanapie i budzić się w łóżku teleportacja