tak tęskno c;
Polubili:
SarAfina
werra0
katahros
Black_Goshy
Madzia140201
Anomaliazyciowa
Czekoladowahehe
CrazyGirl156
bezpanski_szept
Ewelasypel11
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













tasieq89
sny o lataniu...
natalka480
A komu tego nie brakuje
werra0
kiedys naprawdę myślałam że to teleportacja:'( Chciałabym wrócić do tamtych czasów.
natalka480
też tak miałam zasypiać na kanapie i budzić się w łóżku teleportacja