tak tęskno c;
Polubili:
sylwunia36
bezpanski_szept
_sylvia_
22psiak
wispat
SarAfina
hanixx
klaaudiaa1206
Ewelasypel11
Milkaaa12
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













tasieq89
sny o lataniu...
natalka480
A komu tego nie brakuje
werra0
kiedys naprawdę myślałam że to teleportacja:'( Chciałabym wrócić do tamtych czasów.
natalka480
też tak miałam zasypiać na kanapie i budzić się w łóżku teleportacja