tak tęskno c;
Polubili:
karola_147
Anomaliazyciowa
sloneczko162
malinowa_ksiezniczka
forever_young
tofana
foumonstre
Victoreq213
_sylvia_
Ewelasypel11
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













tasieq89
sny o lataniu...
natalka480
A komu tego nie brakuje
werra0
kiedys naprawdę myślałam że to teleportacja:'( Chciałabym wrócić do tamtych czasów.
natalka480
też tak miałam zasypiać na kanapie i budzić się w łóżku teleportacja