Więcej zszywek z tablicy

humor

tak wlasnie !!!
Hahaha ja zawsze mówię..to ...
mnie nikt nie kocha...
marzenia...
mam nadzieje ze nie nadejdą...
...
...
...
żadko kiedy lubie ludzi...
...
...
...
...
...
...
...
chyba pisane na podstawie m...
żeby ktos tak robił ...
święta....
zuzix_a

zuzix_a

Dodane 27.01 o 23:26
Obserwuj
tak wlasnie !!!

tak wlasnie !

!!

Polubili: kaatkaa Jualsa joasiaa5 Marta_1551 evvve Dimara elja90 Frigo123 kasia9992 patrycjac11 oraz 10 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: