Taka sytuacja ;)
Polubili:
surminax
smilelife
_slowiczek_
Alizjaa
MadziuLala
violka33
karmelek11
Xing1285
MagicDaisy
Marti20
oraz 21 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















anna0904
zawsze w biedronce!
Justynasob123
Ja to samo!☺
ArtystycznaDusza97
zawsze tak jest xD
SpongebobBoss94
haha :) bywa xD