Taka sytuacja ;)
Polubili:
kalamburka90
lamorozec
MagicDaisy
sanchaty
pogrebin
anulka12128
surminax
siwasylwia250689
karmelek11
Love_in_books
oraz 21 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















anna0904
zawsze w biedronce!
Justynasob123
Ja to samo!☺
ArtystycznaDusza97
zawsze tak jest xD
SpongebobBoss94
haha :) bywa xD