takie prawdziwe ^_^
Polubili:
Heart_Of_Stone
Lasia116
julenia125
asiab02
Monixa7
Ancia10
gunia187
martarita2107
MrsPotter
emma542
oraz 15 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:







Endorphine
Nie wiem czemu, ale jak czytam cytaty Kubusia Puchatka, bądź jak oglądam bajkę to chce mi sie plakać. eh :C