takie prawdziwe
Polubili:
noragrey
Justyneczka_xD
Alicja_AJP
lyga3
nacula125
jestsuperrr
Double
xiale
agatak98
BOBERQ
oraz 121 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:






















belula65
najlepiej go nie miec,zyc z dnia na dzien i cieszyc sie z kazdego:)))
ursinhabranca
to tak na 2020 się uda :)
an75
moj cel to nie przejmować się. mniej zmarszczek będzie.
BellaRose
Jakie prawdziwe ;D
kSu1101
straszne i prawdziwe, ale przecież w końcu może się udać! :)
traveler7
cała prawda :D