Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

życie uczy życia
.....
Nie narzekaj, że nie masz c...
#feeling
...
Kto o tym nie marzy :(
Więc pierwsze poznaj, późni...
Pełno przeciwieństw
Biszkopt pieczony według te...
Domowe chipsy:
Składniki:
z...
ciasto krówka
Co potrzebuje...
pierścionek z diamentem
Muzyczny kubek - gitara ;D.
.......
......
4ever you <3
piekny tatuaz:)
...
. .
#tatuaż #pioro
bo czasami zazdrość .....
I takie podejście powinien ...
patysia_2908

patysia_2908 od ZszywkaPL

Dodane 31.07 o 11:08
Przypięte z #tatuaż #pioro
Obserwuj

#tatuaż #pioro

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

XxewusienkaaxX

delikatny i piękny ! <3

 |  17.02 o 0:17  

tusia7a

jaką on ma wielkość?

 |  10.08 o 10:48  

pennbury

piękny! ale nieco, hm, mało oryginalny

 |  7.08 o 16:22  

Beti14

ja własnie sobie tydzien temu zrobiłam bardzo podobny, nie ukrywam bolało , ale dalo siz przeżyc...za niedługo nastepny :))

 |  5.08 o 20:09  

followmydream

sliczny *.*

 |  26.07 o 14:32  

xde

Nie tak strasznie , mam podobny tatuaż i nie bolało tak strasznie ;)

 |  26.07 o 12:58  

konto-usunięte

Zastanawiam się czy takiego nie zrobić, jedyna obawa : czy w tym miejscu (na obojczyku) bardzo boli?

1  |  24.07 o 22:06  

joannazszywka

swietnyy <3

 |  22.07 o 21:22  

lalusia_kiki

marzy mi się taki :) <3

1  |  22.07 o 18:43  

xde

Piękne ;3

 |  22.07 o 17:08  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: