Tego się trzymam xd
Polubili:
julitt10
barbie14
SaaDaaNiaa
szelma_agatka
patwasz
argusmalinowy
b4siaa
Eucliwood_Hellscythe
dont_cry_princess
iza200
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













BeataAna
Pająki są śliczne trzeba tylko chcieć je poznać,a wiele z nich jest pod ochroną.
PinApi
OMG
dont_cry_princess
hahaha ja zawsze uciekam XD ;*
McRela_Bohun
Ja wszystkie podpalam...:p
shouter
Tyle że ja nawet zabić się brzydze
Quaiet
oooo Matko Bosko kochano ! ! !
argusmalinowy
jak dobrze że nie latają i że w Polsce nie ma takich jak w Australii
Nucia
Przydatne :D