Tego się trzymam xd
Polubili:
szelma_agatka
violettocholiczka
patwasz
Kamixxx
eliizkkkaa
Eucliwood_Hellscythe
JuliaZimowicz
alvaro
b4siaa
lagoona66106
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













BeataAna
Pająki są śliczne trzeba tylko chcieć je poznać,a wiele z nich jest pod ochroną.
PinApi
OMG
dont_cry_princess
hahaha ja zawsze uciekam XD ;*
McRela_Bohun
Ja wszystkie podpalam...:p
shouter
Tyle że ja nawet zabić się brzydze
Quaiet
oooo Matko Bosko kochano ! ! !
argusmalinowy
jak dobrze że nie latają i że w Polsce nie ma takich jak w Australii
Nucia
Przydatne :D