Tego się trzymam xd
Polubili:
shouter
misia2014
dont_cry_princess
SaaDaaNiaa
Eucliwood_Hellscythe
JuliaZimowicz
szelma_agatka
sorciere
argusmalinowy
Natala9
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













BeataAna
Pająki są śliczne trzeba tylko chcieć je poznać,a wiele z nich jest pod ochroną.
PinApi
OMG
dont_cry_princess
hahaha ja zawsze uciekam XD ;*
McRela_Bohun
Ja wszystkie podpalam...:p
shouter
Tyle że ja nawet zabić się brzydze
Quaiet
oooo Matko Bosko kochano ! ! !
argusmalinowy
jak dobrze że nie latają i że w Polsce nie ma takich jak w Australii
Nucia
Przydatne :D