tęsknię za tym
Polubili:
kwiecienola
karolina9wiercik
iwciecier
Zani94
green_eyed
wiolaczela2202
SylwiaMieczynska
sezamekx3
onmymind
Gabriellax
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























aqwerko
Dostałam kiedyś uwagę za to że jadłam je na lekcji :D
konto-usunięte
I zastanawiałeś się czy wsypać wszystkie od razu czy gryźć po jednej xD
Diana430
Ja też mniaaam ! <3