Tez tak macie?
Polubili:
olapink666
_agness_
MartynaMilka
booobs25
Charlott
ChocolateHorse
EweAndPociesny
filifiionka
omgtoja
LuLubebe
oraz 36 innych użytkowników
Charlott
hahahaha, a nie zapominajmy o tym, że ponoć my sami widzimy się o 5 razy ładniejszymi niż widzą nas inni..
paulapuchciaegipt
zawsze!!! :p
olapink666
hahaha zawsze tak mam!
zimnasuka
nie chodze do fryzjerów, nie ufam im!
myszka110
hahahaha ... tak... :(
kasiuniabe
hahahahahahahaha o matko!!!!
Użytkownicy także przypinają:


























Zaloguj się, aby dodać komentarz.