Więcej zszywek z tablicy

funny

Haahhahaha *-*
[][][]
Też tak macie?
,,,,,
...
lll
siema ziomu
Xdd
hahahahaha
No i prawidłowo
Oj taaaak :)
...
u mnie się zgadza a wam? :)
Biegnij!
xdd
haha dobre
wszystko jest bez sensu.
cutis

cutis od bkolodziej

Dodane 17.02 o 9:32
Przypięte z Też tak macie?
Obserwuj

Też tak macie?

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: