Więcej zszywek z tablicy

Memy XD

tez tak macie?
...
Haha :D
oj...
☆☆☆
Hahaha... XD
...
#EURO2016 #RONALDO #PAZDAN ...
^^^
:'D
Deszcz ...
hmm...
True Story
Pozdrawiam wszystkich chłopców
#Pazdan
XDD
To samo dotyczy kotów :)
wszyscy w to wierzymy
Nudy
myślisz, że możesz go sb ta...
milusio ;*
ADHD idziemy spać !
Gdy jesteś w sklepie i dost...
Books <3
hajs się zgadza :d
???
Adrianna_

Adrianna_ od Sasza12321

Dodane 9.08 o 20:16
Przypięte z tez tak macie?
Obserwuj
tez tak macie?

tez tak macie?

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

donattka

tak się ma, dopóki nie trzeba płacić swoich rachunków za wodę.

13  |  11.08 o 3:54  

sylwka1234500

haha taaa grzanie się pod prysznicem i myślenie uwielbiam dopiero jak ktoś za puka to już już zaraz wychodzę hahahah

6  |  10.08 o 20:43   Pokaż odpowiedzi

lucyfraktor69

nje

 |  10.08 o 20:25  

Suzanna_a

mam wanne :D

2  |  10.08 o 17:14  

kasiaxx

szkoda tyle wody marnować :)

 |  9.08 o 20:44   Pokaż odpowiedzi

olni1234

a kto tak nie ma ? xd

2  |  9.08 o 14:41  

Karolka120105

też tak mam :b

1  |  8.08 o 20:26  

konto-usunięte

zdecydowanie

1  |  8.08 o 16:56  

Shina02

Myśleć o życiu można wszędzie, a nie rachunki podnosić :P

4  |  1 8.08 o 15:12  

alutka1981

zdecydowanie tak

1  |  8.08 o 14:18  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: