to ma sens
Polubili:
_ondelie_
Domi666
angelkatherine
dorotka0121
ZielonaMarchewka
vika9452
chmilena05400
Darhena
lagoona66106
Czemu zawsze jest obrażanie chrześcijaństwo?
Tilia13
Wiesz... zawsze jest dobrze mieć poparcie u kosmity ;)
Użytkownicy także przypinają:









Zaloguj się, aby dodać komentarz.