to ma sens
Polubili:
chmilena05400
ZielonaMarchewka
Darhena
_ondelie_
dorotka0121
Domi666
vika9452
angelkatherine
lagoona66106
Czemu zawsze jest obrażanie chrześcijaństwo?
Tilia13
Wiesz... zawsze jest dobrze mieć poparcie u kosmity ;)
Użytkownicy także przypinają:









Zaloguj się, aby dodać komentarz.