Torcik a la Ikea
Polubili:
sylia90
forever_young
michoru2
rebelde
konto_usuniete
diebitchdie
darraj
elizka663
jadzia2662
mysterjous
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























elew1
a gdzie przepis?
madzisz
kalakala właśnie się przymierzam ;)) znalezienie tego przepisu to mój pierwszy krok :D
kalakala
Zamiast tych "kulek dla dzieci" powinny być pokruszone cukierki Daim i byłoby perfect. <3 Madzisz robiłaś już?? :D
madzisz
mojeciacho.blox.pl/2011/10/Torcik-a-la-Ikea.html :)
snapple22
a przepisik? mmm^^
adamoni
o ja Cię, wygląda pysznie:P