Więcej zszywek z tablicy

stylizacje

:P,
na lato
troche na luzie
<3 szarości
czerń
hmm
lato :)
do pracy
mmm....
;P :P
mmmm
dla odważnej /
fiolet
szarości
mieta :P
róż+czern
błekit
;PP
<3 .
sportowo
.... ;P
róż
pink
red :)
... :P
.:)
IwonaGrzywacz

IwonaGrzywacz

Dodane 9.03 o 12:57
Obserwuj

troche na luzie

Polubili: myszka49 An_a aga1728 kola5878 beecky agusia1983 carollq kiciusia249 Kindeeer monik13 oraz 24 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

moncia7627

śliczny sweterek...gdzie mozna kupic taki sweterek?

 |  25.03 o 19:11  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: