Tyle wygrać!
!! ;o
Polubili:
nirvanaforeverr
zasxc
wikusiasuperstar
Olaaa_
kamilawieczorek
sylwciiiaa94
kotu152
Berenice
Heheszkiwiesz
hranolka
oraz 22 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























MetalRock
Dla mnie różowe martensy w kwiatki to już zwykłe butki nie martensy.
kotu152
jak te buty się nazywają? :(
hranolka
wow
Rocky_Blue
ja mam bordowe ♥
roseandrose
cudenka ! :D mam już dwie pary czarne i jasny pastelowy róż *,*
boriqua
kupiłam sobie pare dni temu takie w kwiatki :) genialne są!