Tyle wygrać!
!! ;o
Polubili:
panicstation
lovre
sailie
Heheszkiwiesz
roksananowak1998
vaniliasweety
sylwciiiaa94
drakey
kisia1223
kotu152
oraz 22 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























MetalRock
Dla mnie różowe martensy w kwiatki to już zwykłe butki nie martensy.
kotu152
jak te buty się nazywają? :(
hranolka
wow
Rocky_Blue
ja mam bordowe ♥
roseandrose
cudenka ! :D mam już dwie pary czarne i jasny pastelowy róż *,*
boriqua
kupiłam sobie pare dni temu takie w kwiatki :) genialne są!