Tyle wygrać!
!! ;o
Polubili:
sailie
wikusiasuperstar
panda91239
Silence_
nudziara1992
kisia1223
Olaaa_
Daga0112
vaniliasweety
sylwciiiaa94
oraz 22 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























MetalRock
Dla mnie różowe martensy w kwiatki to już zwykłe butki nie martensy.
kotu152
jak te buty się nazywają? :(
hranolka
wow
Rocky_Blue
ja mam bordowe ♥
roseandrose
cudenka ! :D mam już dwie pary czarne i jasny pastelowy róż *,*
boriqua
kupiłam sobie pare dni temu takie w kwiatki :) genialne są!