Tyle wygrać!
!! ;o
Polubili:
sylwciiiaa94
nirvanaforeverr
panicstation
nudziara1992
panda91239
klaudiabobek898
Daga0112
kotu152
drakey
MissAubrey
oraz 22 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























MetalRock
Dla mnie różowe martensy w kwiatki to już zwykłe butki nie martensy.
kotu152
jak te buty się nazywają? :(
hranolka
wow
Rocky_Blue
ja mam bordowe ♥
roseandrose
cudenka ! :D mam już dwie pary czarne i jasny pastelowy róż *,*
boriqua
kupiłam sobie pare dni temu takie w kwiatki :) genialne są!