Uczę się 3D i jak ?
Polubili:
truskaweczka2001
olinka280
ancur
anabel1234
kinga1317
__Sonia__
xJulciax
_BandageGirl_
CukieRkowA
Użytkownicy także przypinają:




























__Sonia__
bardzo dobrze!
Domi3x
Świetne <3 Też chciałabym tak rysować :)
domi2000112
świetne ^.^
kinga1317
fajnie :> tylko przydaloby sie wyrazniejsze zdj ^^
ira1909
fajnie wyszło ;-)