Uczę się 3D i jak ?
Polubili:
kinga1317
anabel1234
__Sonia__
olinka280
truskaweczka2001
_BandageGirl_
CukieRkowA
xJulciax
ancur
Użytkownicy także przypinają:




























__Sonia__
bardzo dobrze!
Domi3x
Świetne <3 Też chciałabym tak rysować :)
domi2000112
świetne ^.^
kinga1317
fajnie :> tylko przydaloby sie wyrazniejsze zdj ^^
ira1909
fajnie wyszło ;-)