W Paryyżu :D
Polubili:
kingula
monik6
LadyVoldemort
zanetastasiak92
KarolinaWojciechowska
imaimagine
robaczek92
Shake_it_up
lewandoszczunka
kamciorek
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























SnowWhite
mniej wiecej tak wygladały moje zaręczny :D tyle ze nie miałam takiej sukienki a on nie był w garniturze :)
monia111
Paryż.! ;*
misia44451
TAK! :)
bielenda
WOW!!!
Sweet_Girl
zakochańcee ;*