W Paryyżu :D
Polubili:
nowaasylwia
imaimagine
zabka781
Basiorek
monik6
Moroiu
KarolinaWojciechowska
Shake_it_up
bella196
kate193752
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























SnowWhite
mniej wiecej tak wygladały moje zaręczny :D tyle ze nie miałam takiej sukienki a on nie był w garniturze :)
monia111
Paryż.! ;*
misia44451
TAK! :)
bielenda
WOW!!!
Sweet_Girl
zakochańcee ;*