W Paryyżu :D
Polubili:
nowaasylwia
slonce123
imaimagine
Moroiu
puncia0503
LadyVoldemort
Paula143333
kashii87
angeleye
Ashawood
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























SnowWhite
mniej wiecej tak wygladały moje zaręczny :D tyle ze nie miałam takiej sukienki a on nie był w garniturze :)
monia111
Paryż.! ;*
misia44451
TAK! :)
bielenda
WOW!!!
Sweet_Girl
zakochańcee ;*