Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

jeden z ulubionych płynów m...
po promocji -49 w Rossmanni...
:))
Poprzednia promocja w Rossm...
wakacje już niebawem
hybryda :)
Wakacyjni ulubieńcy :)
Guerlain <3 macie, lubicie?
Moja kolekcja lakierów Semi...
canary green :3