unexplainlove

unexplainlove

Dodane 24.12 o 18:24
Obserwuj
Wesołych Świąt ^.^

Wesołych Świąt ^.

^

Zgłoś naruszenie

Kira91

Nasz biedny język ojczysty ;_; I końcówka bez znaków diakrytycznych ;__;

 |  24.12 o 23:33  

olcia1029

spoko totalna tolerancja :) ja tam lubię to ale każdy jest inny ;)

 |  24.12 o 21:58  

asami

widziałam to dzisiaj jakieś 5 razy, za każdym razem starałam się to przeczytać, ale będąc w połowie poddawałam się, nienawidzę po prostu tej łamanej angielszczyzny xD

 |  24.12 o 17:39  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: