Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Paznokietki❤
Bransoletka
Cudeńka ;-)
moje włoski ;-)
Czarno czerwone ;-)
wiosna idzie ;-)
reqiem

reqiem

Dodane 23.03 o 10:37
Obserwuj
wiosna idzie ;-)

wiosna idzie ;-)

Zgłoś naruszenie

Skill

Sama wstawka w sobie robi jako biżuteria..ale co kto lubi ;) Pozdrawiam ;)

1  |  23.03 o 11:34  

maalinowaa

srebrny łańcuszek do "złotej" wstawki w bluzce? .... hmmm

1  |  23.03 o 11:18  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: