włosy do nieba!
Polubili:
flavou
Zajebista_Dziewczyna
Myszkaa1906
niightmareee
paulinazaczyk
tylkoja
KamiKamka
helven
emileczkaa
skinny99
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
2
2
0
nareszcie udało mi się zejść z czarnego do chło...
konto-usunięte noooo super. a jaki stan kudełek jest po tym olaplexie?



























kotecek8
raczej do ziemi
xoniezaleznaxo
dlugie wlosy sa ladne,ale za dlugie juz nie :zp