włosy <3
Polubili:
19madziulka89
GIRLinRED
m_queen
Anegada
EdytaK
becia229
cukiereczek012
ewa21
Daydreams_123
laylalovemusic
oraz 88 innych użytkowników
Berszka
W ogóle jest ładna.. włosy, oczy, usta, cera ;) Nie wiem po co aż tak się malować, niepotrzebnie moim zdaniem ;) Ale widocznie lubi, jej sprawa ^,
mikaa05
no cóż, dziewczyny uważają że wyglądają lepiej :D mi chodziło wyłącznie o kolor włosów dziewczyny a twarz już inną drogą :D :*
Berszka
Lawyer Taka moda, tego się nie da ogarnąć rozumem.. Doszły mnie słuchy, że wygląda to ponoć seksowanie.. ;)
Lawyer
włosy spoko ale po co tak wciaga poliki?:/ to jakas obsesja ostatnio dziewczyn. wszystkie tak wciagaja....
Użytkownicy także przypinają:




Zaloguj się, aby dodać komentarz.