Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Nie wiem co ten obrazek ma ...
summer!
...
...
i hate you too
...
...
Never ...
hm, no więc tak. trzy miesi...
wow
Rozpocznij nowy rok z pusty...
inga

inga od KatieandKatie

Dodane 13.09 o 22:44
Przypięte z wow
Obserwuj
wow

wow

Zgłoś naruszenie

esteemeti

zrobiłam, wygladaja naprawde bardzo fajnie :D

1  |  28.09 o 23:54  

konto-usunięte

fajne fajne, szkoda ze nie mam fajnych zdjęć :<

 |  26.09 o 15:53  

AlicjaTaZbajki

zrobię coś takiego

 |  20.09 o 15:59  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: