Więcej zszywek z tablicy

XXD

zawsze szczery Dr.House
☺☺☺
...
To jest świetne xD
: D
nie ma to jak mama :)
:DD
... :)
...
hahahahah :D
hehe
XDD
hahahahhahahahahah :D Grunt...
XDD
hahaha rozwaliło mnie :D
aMazing111

aMazing111 od Ruda54678

Dodane 16.05 o 15:07
Przypięte z XDD
Obserwuj

XDD

Zgłoś naruszenie

kolorowa02

XD

 |  30.06 o 12:33  

juam2804

Wytłaczy mi ktoś o co w tym chodzi?

 |  31.05 o 22:28   Pokaż odpowiedzi

shadowchunter

xD

 |  26.05 o 17:09  

lolka2505

od tezad tak odpowiadam na sms :D

1  |  19.05 o 19:39  

lookandstyl

dobre

1  |  14.05 o 16:51  

konto-usunięte

haha

2  |  13.05 o 23:19  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: