Więcej zszywek z tablicy
cjdne magnolie
no ale ja go kupiłam w doniczce i wsadziłam do donicy. Mam nadzieję, że się zadomowi.
piękne. Mam w donicy na balkonie i czekam w tym roku na kwiaty :))
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
2
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Garulcia
cjdne magnolie
kasiuniabe
no ale ja go kupiłam w doniczce i wsadziłam do donicy. Mam nadzieję, że się zadomowi.
kasiuniabe
piękne. Mam w donicy na balkonie i czekam w tym roku na kwiaty :))