xxx
Inde
idealne
oliwia123mgm
superr
dominique91
I w ogóle trochę dystansu.. Po co grubych wyzywać od grubych a chudych od anorektyków, każdy ma swoje kompleksy a takie komentarze jak twoje tylko je pogłębiają.
dominique91
Może najpierw poczytaj czym jest anoreksja bo ta dziewczyna nie koniecznie nią jest.
dominique91
pokażcie swoje...
missyou98
Śliczne *.*
gabrysia1212
mi się podobaja są idealne <3
gabrysia1212
jakie ćwiczenia na nogi polecacie? ;)
almeczka
A nie uważacie,że ona może mieć taką budowę ciała po prostu? Mam koleżankę, co jest mega chuda, tak jak ona i ona odżywia się normalnie. Nie odchudza się. Ma po prostu taką budowę ciała.
kenessa207
Idealny to jest kąt prosty za nią, a nie ten patyczak... Kobieto, weź się za siebie, póki masz siłe sama stac, bo jak tak dalej będziesz traktować swoje ciało to niedługo zsuniesz się bezwolnie w ten kąt...
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
1
9
0









Zaloguj się, aby dodać komentarz.