Za odważnie ?
Polubili:
kastorek33
dana131
anastazja19
aknebaz
Judkaaaa
Szpajka
dzasta00
wikimarko
badlynumb
biedroneczka11
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:







adrianna_081297
ślicznie
erape
jeju też mam taką samą spódniczkę i top, ale nie pomyślałabym że to może tak świetnie wyglądać, idę mierzyć <3 <3
MartaHa
w tym sezonie takie zestawienia są jak najbardziej na miejscu. pokazywanie brzucha jest ok , o ile nie pokazujemy pempka :)
dzasta00
bardzo ładnie :) niestety gdybym ja sie tak ubrała w mojej miejscowości to połowa ludzi dostała by zawału a druga połowa bólu dupy :)
Chillous
W żadnym wypadku, ślicznie :)
katasia03
nie, bardzo ładnie :D