Za odważnie ?
Polubili:
badlynumb
kastorek33
anastazja19
dzasta00
Szpajka
dana131
wikimarko
Judkaaaa
biedroneczka11
aknebaz
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:







adrianna_081297
ślicznie
erape
jeju też mam taką samą spódniczkę i top, ale nie pomyślałabym że to może tak świetnie wyglądać, idę mierzyć <3 <3
MartaHa
w tym sezonie takie zestawienia są jak najbardziej na miejscu. pokazywanie brzucha jest ok , o ile nie pokazujemy pempka :)
dzasta00
bardzo ładnie :) niestety gdybym ja sie tak ubrała w mojej miejscowości to połowa ludzi dostała by zawału a druga połowa bólu dupy :)
Chillous
W żadnym wypadku, ślicznie :)
katasia03
nie, bardzo ładnie :D