Więcej zszywek z tablicy

Motywacja

Kasiku ?!
Hahahha, no właśnie :')
,,,,
O tak ! ;)
wymarzone ! :)
OOO WŁAŚNIE !!
Basen już zaliczony :D kied...
...
...
przysiady
ZACZYNAM :D
... :D
<3.
nie bądź łoś, poćwicz coś! :)
Zobaczymy :D
ouuu
Ooo, tak :) z tym się zgadzam!
:* .
motywacja, nie poddawaj się :)
IDĘ ĆWICZYĆ. już mój czas
PRAWDA!
Tylko 5...
Otóż to!
<3 .
chyba wybieram ćwiczenia :D
Wymówki są dla cieniasów
Rosa_o

Rosa_o od poziomka15

Dodane 1.03 o 20:07
Obserwuj
ZACZYNAM :D

ZACZYNAM :D

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

OnlyYoou

ja już po treningu :-) ale jutro spróbuję ;-)

 |  17.02 o 19:37  

dusiek99

powtórz 3 razy to chodzi o powtórzenie wszystkich ćwiczeń 3 razy oczywiście w miare możliwości ;) a co do ćwiczeń to co drugi dzień :) nie powinno się jednej partii mięśniowej ćwiczyć codziennie ;)

1  |  15.02 o 22:44   Pokaż odpowiedzi

veronicaxxxoo

a robiłaś codziennie?

 |  15.02 o 20:10   Pokaż odpowiedzi

monika105

po jakim czasie zauważyłaś efekty ?

 |  15.02 o 19:47   Pokaż odpowiedzi

veronicaxxxoo

efekty dobre?

 |  15.02 o 17:58   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: