Zaczynam właśnie taki program, cel - poprawa sylwetki
jeszcze przed świętami :) no i tak:
*zdrowe odżywianie przede wszystkim, wykluczam mięso i słodycze i ogólnie więcej warzyw, owocow
*przynajmniej 2 litry wody dziennie
*i ćwiczenia ok.3 razy w tygodniu
a na święta prezentem będzie nowa sylwetka :) może ktoś dołączy? ;)
Polubili:
weronilusia
Andzikowski
liwciaa96
Ulka76
18Lexiaczek12
minako84
Sylaa13
ImartaaI
inkaaa06
KarolinaG95
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








patiskat
ja juz zaczęłam...biegam od dwóch tygodni codziennie..prócz weekendów plus zdrowsza dieta!! fajne są te motywacje