ZAJEBISTY *O*
Polubili:
e_Wiki
prymula365
agusiak98
oldzik
nowaczek354
agunc16
Fruciaka
akiva
zuzanna27
ciasteczko99
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























akiva
Paola1_11 masz rację, a w sklepie sprzedają takie za powyżej 50 zł ;p
paola1_11
banał, potrzebny najzwyklejszy plecak (u mnie w mieście są takie po 10 zł), ćwieki, dobry klej i trochę cierpiwości :)
nawoojka
mega
WeRock
Ja go zabieram *O*
Sysska
Ło <3
12ani12
dokładnie zajebisty <3