Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Zawsze
*.*
Racja :/
Nie mów mi że rozumiesz, bo...
To że kiedyś odejdziesz,
to...
^_^
Ooo. Jakie słodkie *.*
*.*
Każda z nas jest piękna na ...
*.* Słodziak <3