Zawsze doceniaj...
.
Polubili:
anarbor
Lidusia54
inspiracjanazszywce
Personanongrata
Alkapone336
123lovcia123
czekotubka831
olusia5692
paulinka230
karolinn1913
oraz 129 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




Tredisty
Zgadzam się z tym w 100%
nikimiki990
Conor McGregor z żoną
zuza1524
niestety najczęściej skupiamy się nad tym czego nam brak i czego nie mam, a nie potrafimy cieszyć się z małych rzeczy, z tego co mamy i co sprawia, że jesteśmy bogaci
sartist20
racja
kasztanka81
bardzo mądre