Zawsze doceniaj...
.
Polubili:
czerwonysok
EkoCymonki
rockat
xyxyxyz
inspiracjanazszywce
Saniya94
WeHappiness
I_want_your_soul
extremelife
daria12315
oraz 129 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




Tredisty
Zgadzam się z tym w 100%
nikimiki990
Conor McGregor z żoną
zuza1524
niestety najczęściej skupiamy się nad tym czego nam brak i czego nie mam, a nie potrafimy cieszyć się z małych rzeczy, z tego co mamy i co sprawia, że jesteśmy bogaci
sartist20
racja
kasztanka81
bardzo mądre