Zawsze doceniaj...
.
Polubili:
Saniya94
oli369
Alicjaggh
Olciaa181
Sandra1230
EkoCymonki
ancuss_18
123lovcia123
Milkaaaa
angould
oraz 129 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




Tredisty
Zgadzam się z tym w 100%
nikimiki990
Conor McGregor z żoną
zuza1524
niestety najczęściej skupiamy się nad tym czego nam brak i czego nie mam, a nie potrafimy cieszyć się z małych rzeczy, z tego co mamy i co sprawia, że jesteśmy bogaci
sartist20
racja
kasztanka81
bardzo mądre