zazdroszczę
Polubili:
agunia0071
oneandonly
chomiczak
7Kalipso7
julcik234
JustDream
summer_beach
keepstyle
missdominikana
iDreamAboutYou
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












garulix
Nie ma co zazdrościć, tylko do roboty. Ćwiczenia, dieta i po roku (możliwe że nawet szybciej) będziesz wyglądała równie pięknie :)
assez
taki brzusio... marzenie *.*
Karolina160s
Tp rzestan zazdroscic !! Rob tak abys tak niedlugo wygladala. Kobitki motywujemy !!! ;D
zixu32110
założę sie ze ma krótkie nogi ...xd